Kristal Şehir 3D

İhlas Kristal Şehir Beylikdüzü Evleri - İhlas Evleri

İhlas Evleri - İhlas Kristal Şehir Beylikdüzü Evleri

Bölgenin en önemli projesi olan İhlas Kristal şehir , E5 otoyoluna doğrudan ve Hadımköy TEM bağlantı yoluna cephesi olan arsa üzerine kuruluyor. Yüzde 80'i yeşile ve göle ayrılan projede sosyal etkinliklerin bolluğu da göz kamaştırıyor. 7 den 70 e herkesin keyifli vakit geçirebileceği yaşam merkezinde 2 adet'te residans bulunuyor. ihlas evleri veya beylikdüzü evleri olarak ta adı geçen Kristal şehir projesi METROBÜS güzergahında bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Tüyap Fuar Merkezine komşu olan İhlas Evleri Kristal şehir, belediye tarafından projesi onaylanmış 2 adet METRO hattının kesiştiği noktada yer alıyor. Lokasyon itibari ile ulaşımı rahat olan kristalşehir konut projesi üstün inşaat teknolojisiyle depreme dayanıklı olarak inşa ediliyor.

beylikdüzü evleri

Yapımına 2011 de başlanan, iki etap'tan oluşan ihlas evleri kristal şehir projesinde, 1-8 arası bloklar birinci etap, 9-16 arası bloklar 2. etabı oluşturuyor. Birinci etap teslim tarihi 2014 ortaları , ikinci etap ise 2015 ortası olarak hedefleniyor.

ihlas evleri

 

ihlas evleri 2


Kristal şehir, esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinin kesiştiği kavşak üzerinde toplam 155.000 metrekare alan üzerine kurulacak, beklentilerinizi fazlası ile karşılayan bir proje olarak hazırlanmakta. Kaliteli yaşam ayrıcalığının yanı sıra ulaşım olarakta son derece avantajlı bir konumda bulunan kristal şehir evleri, metrobüs hattı üzerinde bulunmaktadır. Bir çok güzergahın üzerinde bulunan proje, bu sebepten dolayı ulaşım açısından avantajlı bir konumdadır. toplam 18 adet konut bloğu bulunan kristal şehir evleri projesinde açık ve kapalı yüzme havuzlarından sosyal aktivitelere, sağlık etkinliklerinden kreşe kadar rahatınız ve güvenliğiniz için gereken her şey düşünülmüştür. İnşaat sektörünün en güvenilir isimlerinden birisi olan ve bu güne kadar 10.000 den fazla konut inşaa eden İhlas Holding, kristal şehir evleri projesinde yüksek hayat standartlarını beylikdüzünde beğenilerinize sunmuştur.

beylikdüzü evleri 2

E5 karayoluna sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Kristal İhlas Evleri şehir projesi hızla gelişen inşaat sektöründe yapılacak en iyi yatırımdır. Konumu, sağladığı imkanları ve kolay ödeme seçenekleri ile Kristal şehir evleri, 18 konut bloğu ve 2 tane E-5 girişli residence kulelerden oluşan 4.588 konutluk 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunmaktadır. Yüzde 80'i yeşil alanlara ve sosyal imkanlara ayrılmış Kristalşehir, yüksek kalitede inşaat malzemeleri kullanılarak ve depreme dayanıklı yüksek teknoloji ile tamamlanmaktadır. Projede kullanılan ucuz ve çevreci enerji sayesinde Kristal Şehir Beylikdüzü Evleri sakinleri doğalgaz ve elektrik faturalarında %10-20 civarında tasarruf sağlayacaktır.

Beylikdüzü Evleri İhlas Evleri - Kristal şehir evleri


anasayfa | kristal şehir | foto galeri | proje planları | fiyat listesi | haberler | kristal şehir evleri | satılık daire beylikdüzü | iletişim